EnglishLatvianRussian
nordparts logo
EnglishLatvianRussian

Lai iegādātos preces no mūsu sortimenta, lūdzu, sazināties ar mums

tālr.+371 26444511

e-pasts: info@a-masters.lv

Bezmaksas piegāde Rīgā un Latvijā pasūtījumiem virs 50 EUR.

Preci izņemt ir iespējams mūsu veikalā, Daugavgrīvas iela 104, Rīga, LV-1007 ,sākot no 2 darbadienām kopš pasūtījuma veikšanas.

Mēs piegādājam ar OMNIVA/VENIPAK

Pasūtījumi tiek nosūtīti 2-5 darba dienu laikā, un tiek piegādāti saskaņā ar transporta kompānijas darba grafiku.

Preces atgriešana, bez iemeslu paskaidrošanas ir iespējama 14 dienu laikā no iegādes brīža. Vairāk info sazinoties ar mums.

Saņemot preces no kurjera, lūdzu, pārliecināties ka iesaiņojums nav bojāts! Ja ir bojājumi, obligāti norādiet tos preču pieņemšanas aktā, kas atrodas pie kurjera! Ja iesaiņojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā preces saņemšanas brīdī, vēlāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenzijas par iesaiņojuma un tajā esošās preces bojājumiem. Ja prece ir saņemta bojātā iesaiņojumā un NAV sastādīts akts, prece netiks pieņemta atpakaļ.
Ja iesaiņojums nav bojāts, bet precei ir ārējie bojājumi vai trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā, 5 darba dienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un izteikt mums pretenziju.

Atgriežot preci, tiek atgriezta tās maksa, izņemot piegādes izdevumus (ja prece atgriezta ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas) Nordparts.lv sedz piegādes un atgriešanas izdevumus, tikai bojātām/brāķētām vai aprakstam neatbilstošām precēm.
Atmaksa tiek veikta pēc preces pārbaudes, ar bankas pārskaitījumu uz maksātāja kontu.

Ar Cieņu
SIA “A-MASTERS”

Diemžēl mēs nevaram atbildēt uz iespējamām kļūdām. Produkta piemērotība un pareizība vienmēr ir atkarīga no uzstādītāja. Satura kopēšana ir stingri aizliegta! Autortiesības © Nordparts Visas tiesības aizsargātas.