EnglishLatvianRussian
nordparts logo
EnglishLatvianRussian

PRECES ATGRIEŠANA

Saņemot preces no kurjera, lūdzu, pārliecināties ka iesaiņojums nav bojāts! Ja ir bojājumi, obligāti norādiet tos preču pieņemšanas aktā, kas atrodas pie kurjera! Ja iesaiņojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā preces saņemšanas brīdī, vēlāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenzijas par iesaiņojuma un tajā esošās preces bojājumiem. Ja prece ir saņemta bojātā iesaiņojumā un NAV sastādīts akts, prece netiks pieņemta atpakaļ.

Ja iesaiņojums nav bojāts, bet precei ir ārējie bojājumi vai trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā, 5 darba dienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un izteikt mums pretenziju.

Atgiežot preci, tiek atgriezta tās maksa, izņemot piegādes izdevumus (ja prece atgriezta ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas) Nordparts.lv sedz piegādes un atgriezšanas izdevumus, tikai bojātām/brākētām vai aprakstam neatbilstošām precēm. Atmaksa tiek veikta pec preces pārbaudes, ar bankas pārskaitījumu uz maksātāja kontu.

Diemžēl mēs nevaram atbildēt uz iespējamām kļūdām. Produkta piemērotība un pareizība vienmēr ir atkarīga no uzstādītāja.

Preces atgriešana bez iemeslu paskaidrošanas ir iespējama 14 dienu laikā no iegādes brīža. Vairāk info sazinaties ar mums.

  • info@a-masters.lv
  • +371 26444511
SAZINĀTIES