EnglishLatvianRussian
nordparts logo
EnglishLatvianRussian

Noteikumi in piegādes nosacījumi:

Piegāde Rīgā
Preču piegādes interneta veikals realizē izmantojot Omnivas pakomātus un Venipak. Preču saņemšana interneta veikala birojā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 104, ir bezmaksas.
Piegāde visā Latvijā 3.00-5.00 €, Bezmaksas piegāde pirkumiem no 50.00€
Piegāde Lietuvā un Igaunijā 5.00€ ar bezmaksas piegādi pirkumiem no 50.00€

Pakalpojuma noteikumi un konfidencialitātes politika

Preces ir iespējams saņemt, sākot no 2 darbadienām kopš pasūtījuma veikšanas.

Piegādes pārstāvji Jūs informēs par precīziem piegādes laikiem.

Piegāde Latvijā
Preču piegāde Latvijā tiek realizēta izmantojot sadarbības partneru loģistikas pakalpojumus.

Pakalpojuma noteikumi un konfidencialitātes politika

www.nordparts.lv internetveikals online strādā 24/7

Pasūtījumu apmaksa
Bankas pārskaitījums uz mūsu bankas kontu pēc rēķina saņemšanas.
Tiešsaistē caur jūsu internet banku (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor) vai maksājumu karte (VISA, Mastercard). Pakalpojumu nodrošina Paysera.
Pasūtījumu saņemšana un apstrādāšana
Mūsu veikals Daugavgrīvas ielā 104, Rīgā darbojas kā veikals un preču izsniegšanas punkts: katru darba dienu no 8.00-18.00

Ja neesi no mums saņēmis ziņu – tas nozīmē ka pasūtījums vēl tiek apstrādāts, vai arī ir radušās kādas tehniskas problēmas. Droši zvaniet uz +371 26444511 lai iegūtu detalizētāku informāciju par Jūsu pasūtītās preces statusu.

Iepirkšanos interneta veikalā nordparts.lv nosaka LR 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

SIA “A-MASTERS” ir īpašnieks un administrators interneta veikalam www.nordparts.lv. Par jebkādiem pārkāpumiem vai kļūdām lūdzam rakstīt uz info@a-masters.lv vai zvanīt +371 26444511.

Par interneta veikala www.nordparts.lv saturu
Visi vizuālie materiāli un saturs, attēli, zīmējumi un dati interneta veikalā www.nordparts.lv ir SIA “A-MASTERS” īpašums. Jebkura to izmantošana komerciālos nolūkos ir aizliegta ar likumu. SIA “A-MASTERS” patur tiesības koriģēt, mainīt, dzēst jebkuru informāciju interneta veikalā.

Lietotāju datu drošība
SIA “A-MASTERS” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

Nordparts veikala apmeklēšanas un izmantošanas laikā SIA “A-MASTERS” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
1.1 iegūstot personas datus tiešā veidā (vārds un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese);
1.2 netieši, iegūstot informāciju (piemēram: izmantojot sīkdatnes un citus tehniskus līdzekļus, lai pārraudzītu to izmantošanu).

Pircēju personas datus SIA “A-MASTERS” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, SIA “A-MASTERS” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.

Iegādājoties Interneta veikalā nordparts.lv piedāvātās preces un pakalpojumus, Pircējs piekrīt un atļauj SIA “A-MASTERS” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt.

Pircēja personas datus, ka arī datus, kurus Pircējs turpmāk sniegs Pārdevējam, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
4.1 datu apstrāde, izriet no nordparts.lv Pircēju pasūtījumiem, līgumsaistībām, vai datu apstrāde nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgu līgumu (darījumu);
4.2 dati ir nepieciešami Pircēju identificēšanai un uzskaitei;
4.3 dati ir nepieciešami komerciālo paziņojumu (e-pasta un/ vai SMS) sūtīšanai;
4.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet no līgumsaistībām, vai no attiecīgi noslēgtajiem līgumiem (darījumiem).
4.5 dati ir nepieciešami lai izskatītu Pircēja iesniegumu preču iegādei uz nomaksu.

Pasūtījuma atcelšanas nosacījumi.
1. Klientam, kas izvēlējies preci saņemt mūsu birojā un veikt apmaksu uz vietas nav nepieciešams paziņot par atceltu pasūtījumu.

2. Klientam, kas izvēlējies preci saņemt mūsu birojā un jau ir veicis apmaksu caur bankas pārskaitījumu, kartes maksājumu vai payser internetbankas maksājuma opciju ir nepieciešams sazināties ar mums, ja klients vēlas atcelt pasūtījumu.

3. Klientam, kas izvēlējies saņemt preci caur Omnivu un apmaksu nav veicis, nav nepieciešams paziņot par atceltu pasūtījumu.

4. Klientam, kas izvēlējies saņemt preci caur Omnivu un apmaksu ir veicis, nepieciešams ar mums sazināties par pasūtījuma atcelšanu.

5. Uz pasūtījumiem, kas jau ir izsūtīti, attiecas zemāk minētā kārtība “Preces atgriešanas noteikumos”. Klients tiek informēts par izsūtītu preci ar SMS un e-pasta palīdzību.

Pasūtījuma atcelšanu ir iespējams veikt telefoniski zvanot +371 26444511 vai rakstot uz info@a-masters.lv

Preces atgriešanas noteikumi.
Preces atgriešana bez iemeslu paskaidrošanas ir iespējama 14 dienu laikā pēc pirkuma. Par jebkuru preces atgriezšanu sazinaties ar mums info@a-masters.lv vai zvanīt +371 26444511.

Atteikuma tiesības beidzas pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci savā lietošanā.

Lai būtu ievērots atteikuma tiesību termiņš, ir pietiekami nosūtīt savu iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu līdz to darbības termiņa beigām.

Preces nevar atgriezt 154dienu laikā, ja:
1.Patērētājs ir atvēris iesaiņojumu precei, kurai veselības un higiēnas iemeslu dēļ to darīt nedrīkst. Piemēram, ausīs ievietojamas austiņas, Bluetooth austiņas un citas līdzīgas preces. Šis noteikums ir spēkā pat gadījumā, ja ir atvērts šo preču iesaiņojums.
2.Patērētājs ir iznīcinājis vai sabojājis preces iesaiņojumu
3.Patērētājs ir iznīcinajis vai sabojājis preci

Saņemot preces no kurjera, lūdzu, pārliecinieties par to, ka iesaiņojums nav bojāts! Ja ir bojājumi, obligāti norādiet tos preču pieņemšanas aktā, kas atrodas pie kurjera! Ja iesaiņojuma defekts netiks fiksēts pieņemšanas aktā preces saņemšanas brīdī, vēlāk mēs nevarēsim izskatīt Jūsu pretenzijas par iesaiņojuma un tajā esošās preces bojājumiem. Ja prece ir saņemta bojātā iesaiņojumā un NAV sastādīts akts, tad to var nepieņemt atpakaļ, ja Jūs nolemsiet no tās atteikties 14 dienu laikā. Ja iesaiņojums nav bojāts, bet to atverot Jūs ieraudzījāt, ka precei ir ārējie bojājumi vai trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā, piecu darbadienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un izteikt mums pretenziju. Visas pretenzijas, kas ir iesniegtas pēc šī termiņa, izskatītas netiks.
Ja Jūs atsakāties no preces, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, izņemot izdevumus par piegādi, jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Nordparts.lv nenodrošina preces piegādes un atgriešanas izdevumus ar izņēmumu, ja prece ir bojāta/brāķēta vai neatbilst preces dotajam aprakstam.
Atmaksa tiks veikta ar bankas pārskaitījumu uz kontu, no kura nauda tika saņemta par pirkumu. Naudas atgriešana notiks līdz ko būs notikusi atgrieztās preces pārbaude.

Iepērkoties mūsu e-veikalā nordparts.lv, mēs apkopojam šādus jūsu personas datus:
Vārds;
Uzvārds;
Tālruņa numurs;
E-pasta adrese;
Jūsu iegādāto preču piegādes adrese, ja ir veikta izvēle saņemt preci norādītajā adresē.

Nordparts.lv nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina interneta veikalā iegādāto preču piegādi, preču finansēšanu un pakalpojumu sniegšanu, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.

Pircējam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Minētajā sakarā Pircējs pats var ievadītos datus izmainīt vai dzēst savā lietotāja kontā vai arī informēt SIA “A-MASTERS”;

Pircējam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju:
6.1 kādas ziņas par Pircēju ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);
6.2 kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;
6.3 informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti

Jūsu dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Jūsu pasūtījuma nokomplektēšanai un izsūtīšanai. Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības. Pircējs jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu.

Ar Cieņu,
SIA “A-MASTERS” administrācija

Diemžēl mēs nevaram atbildēt uz iespējamām kļūdām. Produkta piemērotība un pareizība vienmēr ir atkarīga no uzstādītāja. Satura kopēšana ir stingri aizliegta! Autortiesības © Nordparts Visas tiesības aizsargātas.